Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Kampanyası

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Kredi Kartı Kampanyası

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Kampanyası ile Digiturk beIN Sports Maçları HD kalitede evinize geliyor. Sunulan kampanya kapsamında fanatiği olduğunuz takımların maçlarını, en sevilen lig maçlarını ve spor dallarını HD kalitede izleyerek stadyum keyfini evinizde yaşayacaksınız. Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte siz değerli kullanıcılara Kredi Kartı Kampanyası kapsamında ayda 109 yerine 89 TL’ye sunulmaktadır. Digiturk Sporun Yıldızı Paketi İçeriği de bir hayli etkileyici olup yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Sağlanan kolaylıklar ile müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Digiturk Sporun Yıldızı Paket İçeriği

  • HD spor programları: Spor Toto Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası beIN Sports ile evinizde!
  • En keyifli spor programları: beIN FC, beIN Asist, beIN Final, BSL 3.05, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence.
  • Dilediğin yerde spor: BeIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı!
  • Ailenin yıldızı içerikleri: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Movies STARS, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar,

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir