Digitürk Planet Mutfak – Yemek Program Kanalı

Digitürk Planet Mutfak

Digitürk Planet Mutfak kanalı sayesinde artık çeşit çeşit yemek tarifleri öğrenebilecek ve dilediğiniz gibi yemeklerinizi kendiniz yapabileceksiniz. Digitürk planet mutfak kanalı siz değerli vatandaşlarımıza Digitürk 120. kanalda yayın vermektedir.

Digitürk Planet Mutfak, 9 Eylül 2013 tarihinde yayına başlanan, 24 saat yemek programları yayınlayan bir televizyon kanalıdır. Kardeş Kanalları Planet Türk, Planet Çocuk ve Planet Pembe’dir. Kanal Türksat 3A uydusunda, D-Smart Tivibu ve Digiturk platformlarında Yayın Yapmaktadır 2009 Yılında Planet TV A.Ş. bünyesinde Kurulan Planet Sinema’nın Beklenen İlgiyi görmemesi ve Ülkemizde Bir Yemek Tematik Kanalının Bulunmaması Dolayısıyla Kanalda Konsept Değişimine Gidilerek Kurulmuştur… Ayrıca Kanal 1 Ekim 2013 den itibaren Digiturk platformu 120.Kanal dan Yayına Başlamıştır.

Digitürk Planet Mutfak – Yemek Program Kanalı” üzerine 2 düşünce

 1. Ebru Aygün

  Merhaba,
  Benim trendsforeverything adinda her alanda en trendleri vurguladigim bir blogum var ancak size yazma sebebim kizimin 14 yasinda olmasina ragmen en zor pasta tatlilari Allah vergisi yetenekle muthis yapmasi Digiturkun planet mutfakta programa cikabilmesi icin ne yapmaliyim.
  Sizden cevap rica edecegim. tesekkurler

  Yanıtla
 2. Ebru Aygün

  Planet mutfakta 14 yasinda tatli yapiminda Allah vergisi kabiliyeti ile bir program
  Yapabilme imkani olur mu?
  Cevap rica edecegim
  Tesekkurler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir