Digiturk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Kampanyası

Digiturk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Limitsiz İnternet ve Film Paketi ile Digiturk keyfini ikisi bir arada yaşayarak eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Kampanyası ile sizde Limitsiz Fiber İnternet ile ışık hızında internetin tadını doyasıya çıkartacaksınız. Digiturk Film Paketiyle de en sevilen sinema filmlerini HD kalitede izleyerek sinema keyfini evinize taşıyacak ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Limitsiz İnternet ve Film Paketi İçeriği ile tüm kullanıcıları cezbetmektedir. Digiturk Limitsiz İnternet ve Film Paketi Fiyatıyla da en sevilen içerikleri oldukça uygun fiyatlara evinize getirmektedir. Ayda 103 TL’den başlayan fiyatlarla sizde bu kampanyadan yararlanarak, bayimizin üzerinden yapacağınız başvurularda aynı gün içinde kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Kampanyada Neler Var?

  • Digiturk’le süper hızlı internet keyfi: Yüksek hızlarla internetin keyfini çıkarma zamanı! Altyapı uygunluğunuza göre yüksek hız seçenekleri, avantajlı fiyatlarla evinizde! 
  • Digiturkle eviniz artık sinema salonu: Her ay TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film , Türkçe dublaj ve orijinal dilde ses seçenekleri, İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri elinizin altında!
  • Dilediğiniz Zaman Dilediğiniz yerde: Fiber İnternet üyeliklerinde internet kotanız etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları beIN CONNECT ile dilediğiniz zaman hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
  • En sevilen filmler: Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler Digiturk Film Paketinde…

Kampanya Bilgileri

Mevcut DIGITURK üyesiyim, bu tekliflerin hepsinden faydalanabilir miyim? Evet, kampanyadan yukarıda belirtilen şartlar ve fiyatlar ile tüm DIGITURK üyeleri faydalanabilir.
Turksat uydusu ile bu kampanyadan faydalanabilirmiyim? Evet , Turksat uydusu ile İnternetle Film kampanyasından faydalanabilirsiniz.Turksat uydusunda beIN MOVIES PREMIER, beIN MOVIES PREMIER Action , beIN MOVIES PREMIER Turk , beIN MOVIES PREMIER Comedy, beIN MOVIES PREMIER Stars, beIN MOVIES PREMIER Family kanalları SD formattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir