Digitürk Lig TV Paket Fiyatları

Digitürk Lig TV Kampanyası İndirimi

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası kapsamında sizde artık maç keyfini evinizde yaşayabileceksiniz. Tek seferlik maç izlemek için pahalı mekanlara yüzlerce lira para ödemekten veya maçlara bilet aramaktan sıkıldıysanız Digitürk Lig TV Paketlerine göz atabilir ve en uygun fiyatlar üzerinden Digitürk abonesi olabilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile seçtiğiniz pakete ayda sadece 29.99 TL öderken fanatiği olduğunuz takımın maçlarından lig maçlarına keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir.

digiturk-lig-tv-paketleri

Kampanyada Neler Var?

  • Spor Toto Süper Lig: Abone olunan paket kapsamında sizde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Mobil Lig TV: Sunulan yayınları ücretsiz mobil uygulaması ile cepten keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Spor extra paketi: İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin paketi: Hediye olarak sunulan yetişkin paketi ile Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarını 1 ay boyunca keyifle izleyebilirsiniz.

Digitürk Lig TV Paket Fiyatları

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL sonraki aylarda ise 81,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL kalan aylarda ise 70,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları 29.99 TL indirimsiz dönemde ise 62,99 TL olarak yayınları izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir