Digiturk Filmin Yıldızı Paket Fiyatı

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Kampanyası ile sinema keyfini evinize getirerek izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyecek ve sinema hazzını evinizde doyasıya yaşayacaksınız. Sunulan kampanya kapsamında Digiturk Filmin Yıldızı Paketi fiyatı bakımından en uygun Digiturk Paketleri kategorisinde yer almakta ve yediden yetmişe bütün kullanıcılara hitap etmektedir. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında ayda sadece 22 TL gibi uygun fiyatlara Film Paketi abonesi olarak izlemek istediğiniz içerikleri Hd kalitede, keyifli ve kesintisiz bir şekilde izleyeceksiniz. Bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman kampanya hakkında daha detaylı bilgilere erişerek üyelik işlemlerinizi tamamlayacak ve aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabileceksiniz. 

Digiturk Filmin Yıldızı Paketinde Neler Var?

  • TV’de ilk her ay 40 yeni film: Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler seninle!
  • Herkesin seveceği içerikler ekranlarda: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden NBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu ve çok daha fazlası seni bekliyor!
  • 4 ekranda film izleme kolaylığı: Her nerede olursanız olun cepten veya tabletten de sunulan içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. 
  • Nasıl izlemek istediğiniz seçin: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir