Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanyası ile hem film hemde dizi sevenler bir araya geliyor. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile sizde en sevilen içerikleri, dizileri ve filmleri HD kalite ile izleyebilecek sinema keyfini evinizde yaşayacaksınız. Sağladığımız kolaylıklar ile Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun olup siz değerli müşterilere ayda sadece 9.99 TL olarak sunulmaktadır. Sizde abone olduğunuz paket ile sinema keyfini evinizde yaşayacak ve tek bir tuş ile izlemek istediğiniz yayınları kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Verilen hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi-fiyati

Kampanyada Neler Var?

  • Her ay 1000’e yakın film: Her ay binlerce çeşit film ile sizde asla sıkılmayacak ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Her ay 80 800 bölüm ile sizde en sevilen içerikleri keyifle izleyecek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Türkçe dublaj seçenekleri: Türkçe dublaj seçenekleri ile sunulan yayınları Türkçe dublajlı veya alt yazılı olarak keyifli bir şekilde takip edebileceksiniz.
  • Dilediğin zaman uygulamaları: Dilediğin zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz yayınları keyifli bir şekilde izleyecek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir