Digiturk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Dizi Paketi İçerikleri ve Fiyatı

Digiturk Dizi Paketi Kampanyası ile en sevilen dizileri HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Dizi Paketi Fiyat ile tüm kullanıcıları etkilemesi ile birlikte Digiturk Dizi Paketi İçeriği sayesinde de yediden yetmişe herkese hitap etmektedir. Digiturk beIN Movies içeriklerinini abone olduğunuz paketler kapsamında HD kalitede izleyerek yerli ve yabancı olmak üzere en sevilen içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde, zahmetsiz bir şekilde Digiturk Dizi Paketi Kampanyasından yararlanarak Digiturk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Digiturk Dizi Paketi ve Ailenin Yıldızı Paketi siz değerli müşterilere indirimli olarak 17 TL’ye sunulmaktadır.

Digiturk Dizi Paketinde Neler Var? İçeriği Neler?

  • Herkese göre içerik: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden MBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu evinize geliyor.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Her ay 80 ayrı dizi 800 bölümlük harika bir dizi kuşağı ile izleyenleri ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor olacak.
  • 4 ekranda dizi izleme keyfi: beIN CONNECT’te 100’den fazla dizi, 800 bölüm hiçbir ek ücret ödemeden Dizi paketinde!
  • Nasıl izlemek istediğinizi seçin: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri Digiturk Dizi Paketinde!

Kampanya Detayları

Eutelsat uydusu üzerinden yapılan Ailenin Yıldızı + Dizi Paketi ve Filmin Yıldızı+Dizi Paketi üyeliklerinde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi, Sporun Yıldızı + Dizi Paketi üyeliklerinde 12 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “eve teknik servis hizmeti bedeli ücretsiz olacaktır. Kampanya 03 Kasım 2017’ye kadar yeni üyelikte geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir